DZIAŁAMY W OBSZARACH:

ELEKTROTECHNIKA

AUTOMATYKA

 MECHANIKA

ŚLUSARSTWO

INFRASTRUKTURA

 

OFERUJEMY:

USŁUGI UTRZYMANIA RUCHU

W

ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH

 

NAPRAWA

SERWIS

MODERNIZACJE

 

ZAPRASZAMY

DO

WSPÓŁPRACY

 

 

O Nas

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, która w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług, głównie związanych z naprawą maszyn i urządzeń pod kątem elektryki, mechaniki oraz automatyki. Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo w każdym zakresie, obsługi maszyn i urządzeń wszelkiego typu. Firmę tworzy pracowity i fachowy zespół, aby w pełni zadowolić i usatysfakcjonować klientów, którzy Nam zaufali.

Firma DKA Serwis, stawia na pierwszym miejscu, jakość wykonywania prac, dlatego posiadamy w swoim warsztacie nowoczesne narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać naprawy w bardzo szybkim tempie z należytą starannością. Nasz serwis jest również w pełni mobilny, dlatego możemy do Państwa bez problemu dojechać i usunąć każdą usterkę.

Naszym celem jest ciągły rozwój, poszerzanie parku maszynowego i narzędziowego tak aby w pełni Państwa usatysfakcjonować i budować pozytywne relacje na długie lata. Jeżeli powierzycie Państwo naprawę Waszego sprzętu firmie DKA Serwis, macie pewność, że jest on w dobrych rękach oraz pełne wsparcie w znalezieniu najlepszego rozwiązania problemu.

inż. Dawid Kasiński

535 819 975

biuro@dkaserwis.pl

DKA Serwis

Samotnia 9
28-210 Bogoria
NIP: 866-172-62-58
REGON: 368912693